Przegląd łazienki #1Witajcie w pierwszej notce na Zakręconej głowie :D 
Dzisiaj pierwszy post z serii "Przegląd łazienki". Na tapecie maseczki 
Zacznijmy od tego, że mam cerę mieszana trądzikową. Bardzo lubię maseczki ponieważ oczyszczają pory, zmniejszają produkcje sebum.


Jak dla mnie, najlepsza maseczką jest Nuno-technologia przeciw pryszczom maska z zieloną glinką z firmy Ziaja. Skóra jest delikatna, cera rozpromieniona, dobrze ściąga i zmniejsza pory.  A najważniejszym efektem jest redukcja świecenia się skóry. Cena ok.8 zlKolejnym "must have " są maseczki Avon Clearskin. Biała maseczka przeciw wągrom z 0,5% kwasem salicylowym . Dogłębnie oczyszcza pory i skórę. Oraz czarna Clearskin maseczka oczyszczająca pory z glinkami mineralnymi. To chyba najsilniej ściągająca maseczka jaką do tej pory miałam. Cena ok.10 zł


Maseczka pochłaniająca nadmiar sebum to Avon Planetspa głęboko oczyszczająca błotna z minerałami z Morza martwego. Po zmyciu maski cera miękka i gładka w dotyku. Cena ok.10 złMoim nowym odkryciem jest maska Peel off  Rival de Loop z Rossmanna. Maseczka złuszczająca martwy naskórek. Po zachnięciu łatwo się ściąga, skóra oczyszczona, ale wymaga nawilżenia. 
Cena ok. 2 zł
  
Używacie, znacie? Piszcie w komentarzach ! 

Do następnego!
Podziel się:

0 komentarze