Woski Yankee Candle #2Witajcie! Zima, zima, zima ! Dopadła i nie chce odejść. Chociaż na zewnątrz mróz, ale w domu można przenieść się w nadmorskie wakacyjne klimaty. Dzisiaj przedstawię Wam kolejne 3 nowe zapachy.
 Zapraszam!1. PASSION FRUIT MARTINI


Jeden z najpiękniejszych zapachów, które kiedykolwiek wąchałam. Jest niezwykle intensywny nie tylko za pierwszym razem, ale i po ponownym stopieniu. Zapach unosi się po całym domu. Nazwa może troszeczkę mylić.  Jest to wosk o cudownej nucie zapachowej. Połączenie mango, marakui i pomarańczy. Pasuje idealnie do relaksu na fotelu  z kieliszkiem koktajlu na bazie Martini.


2. SUNSET BREEZE


Bardzo klasyczna i rześka kompozycja zapachowa. Przyjemny zapach, który przywoła nas do czasu wakacji. Jest idealny zarówno jak i na lato jak i zimę kiedy chcemy przywołać wakacyjne wspomnienia. Jest w nim  nuta słodyczy jak i słodkości. Piękny owocowo-otulający zapach smakołyków znad morza i rozgrzanej plaży. Ananas, kokos, melon i mango to sukces tego zapachu.


3.MORROCAN ARGAN OIL


Niezwykle odprężająca propozycja od Yankee Candle. Kolejny bardzo intensywny zapach, ma w sobie coś tajemniczego. Palę go krótko i w małych ilościach, ale to nic, ponieważ zapach długo utrzymuje się w pomieszczeniu, co jest plusem bo zostanie na dłużej! Moroccan Argan Oil jest niesamowicie przyjemny dla nosa - otulający, ciepły, orientalny, ale zarazem rześki. Po rozpaleniu ujawnia się głębokie, tajemnicze tło wypełnione nutami paczuli.Czuć wyraźnie intensywny zapach olejku arganowego oraz jedyny w swoim zapach kadzidła. Jeśli chcesz zafundować sobie magiczny wieczór w domu - wybierz ten zapach! Moim zdaniem jest to naprawdę udana kompozycja, do tego bardzo, bardzo intensywna, a ja takie właśnie połączenia lubię.Woski- AlledrogeriaPodziel się:

0 komentarze