Zdjęcia z EmpikuWitajcie w kolejnej notce! Zdjęcia i albumy to rzeczy, które każdy ma w swoim domu. Z podróży, ze spotkań z przyjaciółmi, z romantycznych wypadów ze swoją drugą połówką. W dzisiejszych czasach większość trzyma je na elektronicznych nośnikach, ale czy nie warto je wywołać i cieszyć się ich oglądaniem w albumie?

Wywoływanie czy tez drukowanie zdjęć w Empiku (KLIK) to mega dobra alternatywa dla tych, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze. Liczne obniżki, promocje czy kody rabatowe nam to pozwalają. Wystarczy wybrać zdjęcia z komputera i załadować na ich stronie. Wybrać typ papieru i format. I zdjęcia w krótkim odstępie czasu zapukają do drzwi albo będą czekać w salonie na odbiór.

#JAKOŚĆ i FORMAT


Zdjęcia drukowane w Empiku są bardzo dobre jakościowo. Wysokiej klasy papier i tusze używane do druku są lepsze niż w niejednych salonach fotograficznych. Różnorodność papierów, od standardowych matowych, błyszczących po błyszczące, jedwabiste premium.
Formaty jakie sobie tylko człowiek zapragnie. Od zdjęć do legitymacji, instafoty, po rozmiary XXL.Osobiście wywołuje zdjęcia tylko w Empiku ponieważ;
  • Najwyższej klasy jakość wykonania
  • Różnorodność formatów i papierów
  • Możliwość drukowania zdjęć z instagrama, gdzie naprawdę lubię dodawać zdjęcia
  • Liczne promocje 
  • Możliwość druku panoram


Wpis zawiera lokowanie produktów:
Album na zdjęcia- Empik
Odbitki- Empik foto
Klepsydra- JYSK


Podziel się:

0 komentarze